NOARK Electric Intrerupator USOL 125A, DC, 2P, 36kA, cadru M2 - Noark Ex9MD2S TM 114181 (114181)

NOARK Electric Intrerupator USOL 125A, DC, 2P, 36kA, cadru M2 - Noark Ex9MD2S TM 114181 (114181)

680,18 RON
Localizare:
Traseu sugerat:  

Ofertele pentru produsul

 

NOARK Electric Intrerupator USOL 125A, DC, 2P, 36kA, cadru M2 - Noark Ex9MD2S TM 114181 (114181)

680,18 RON
Livrare: max 1 sapt.
spre magazin »
dinamic-electric.ro
Descrierea produsului
Intrerupatorul USOL 125A, DC, 2P, 36kA, cadru M2 de la Noark, cod 114181, este un dispozitiv esențial pentru protecția circuitelor electrice. Având un curent nominal de 125A și o tensiune de 500V, acesta asigură o capacitate de rupere la scurtcircuit de 36kA, fiind ideal pentru aplicații industriale și comerciale. Setările pentru suprasarcină sunt între 87-125A, iar reglajul la scurtcircuit permite o ajustare între 875-1500A, oferind flexibilitate în funcție de necesități.

Dispozitivul este construit pentru montare pe șină DIN, având un grad de protecție IP20, ceea ce îl face potrivit pentru utilizare în medii controlate. Acesta include o unitate de protecție completă, asigurând un nivel ridicat de siguranță. Designul său compact și eficiența în utilizare îl recomandă pentru orice sistem electric, protejând atât echipamentele, cât și persoanele în caz de suprasarcină sau scurtcircuit. Indicatoarele de închidere și opțiunile pentru motorul opțional adaugă la versatilitatea acestui produs.

Galerie

Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.